Türkçe    English   русский 

şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

etkinlikler

etkinlikler

Tüp Bebek

Moderatörlüğünü, Annelik Sanatı Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Elçin Ersoy'un yaptığı, Liv Hospital Ulus Kadın Doğum Kliniğinimizden Prof. Dr. Arda Lembet ve Yrd. Doç. Dr. Deniz Kaya'nın konuşmacı olduğu etkinliğe, tüp bebek tedavisi ile bebek sahibi olan oyuncu Başak Sayan, değerli blogger anneleri ve ebeveynlerimiz minik bebekleriyle katıldı. Konu hakkında bilgi almak isteyen pek çok misafirimiz de etkinlikte bizleri yalnız bırakmadı. Gelen herkese teşekkür ederiz.

 

23/05/2017

Dünya Obezite Günü

Liv Hospital olarak “Bedenini hafiflet, özgürlüğü keşfet” sloganıyla Dünya Obezite Günü etkinliğine ev sahipliği yaptık. Ameliyattan sonra kuş gibi hafiflediğini ve özgür hissettiğini söyleyen misafirlerimiz kendi serüvenlerini paylaştı. Obezite Cerrahımız Doç. Dr. Hasan Altun obezite ameliyatları ve sonrasını, misafirlerimiz ise ameliyattan önceki ve sonraki hayatlarını anlattı. Geçen yıl Doç. Dr. Hasan Altun’un ameliyat ettiği hastalarından Yontu Diker 1 yıl içinde 286 kilodan 146 kiloya nasıl indiğini ve yaşadığı süreci paylaştı. 130 kilodan 88 kiloya inen blogger Ece Kumkale de ameliyata karar verme süreci ve sonrasını anlattı.

 

22/05/2017

Donezetti Klasik Müzik Ödülleri

 Liv Ailesi olarak Donizetti Klasik Müzik Ödülleri'ne sponsor olmak bizim için ayrı bir önem taşıyor. Çünkü sanata, sanatçıya sonsuz değer veriyoruz. Liv Hospital olarak bizim için sanat sizlere ve sağlığınıza bir sanat eseri gibi bakmak demektir. Muhteşem bir organizasyonun ve klasik müziğin tüm güzelliğinin yaşandığı gecede ödül kazanan tüm sanatçılarımızı bir kez daha tebrik ediyoruz.

 

17/05/2017

Geleceğin Sağlık Yöneticileri

Liv Hospital’ın sağlık yönetimi öğrencilerine destek ve teşvik olmak amacıyla düzenlediği “Geleceğin Sağlık Yöneticileri – Liv Proje Yarışması'nda kazanan en yaratıcı 3 proje ödüllerini aldı. Sektörün duayenlerinden oluşan jürinin titiz değerlendirmesi ile belirlenen “Geleceğin Sağlık Yöneticileri”, Antalya SASDER 5. Ulusal Kongresi’nde ödüllerini aldı. Üsküdar Üniversitesi öğrencileri Mehmet Burhan Topsöğüt ve Hakan Kutlu ASRI (Acil Servis Rağbet İşleyişi) projesi ile birinci olurken, Beykent Üniversitesi’nden Merve Çakır “Self Hasta Kabul Sistemi” projesi ile ikinci oldu. Anadolu Üniversitesi öğrencisi Enes Kordağ “Kişiye Özgün 3D Baskı ile Tıbbi Destek Sistemi” projesi ile üçüncülüğü kazandı.

11/05/2017

“Benden Sonra”

Av. Özlem Hazinedar'ın yaptığı, Psikolog Yazar Nursel Tunç, Liv Hospital Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ümit Beden ve Çocuk Psikiyatristi Prof.Dr. Seher Akbaş'ın katılımcı olarak katıldığı "Benden Sonra" konferansıyla, başta ODED-DER, Parıltı Derneği ve Tohum Otizm Vakfı olmak üzere pek çok bir çok dernek yetkilisi ve özel çocuklarımızın annelerinin katılımı ile harika bir etkinlik gerçekleştirdik. Engelli bireyler ve aileleri ile ilgili farkındalık yaratmayı hedeflediğimiz etkinliğimize katılan herkese çok teşekkür ederiz.

 

04/05/2017

Nilgün Belgün İle Her Daim Genç Sohbetler Liv Hospital Ulus' ta Gerçekleşti

Bugün Liv Hospital Ulus’ ta Değerli Tiyatro Sanatçısı Nilgün Belgün ve Liv Hekimleri bir araya gelerek “Her Daim genç kalma” nın sırlarını keyifli bir sohbetle masaya yatırdı. Prof. Dr. Serpil Salman, Prof. Dr. Asena Akdemir, Prof. Dr. Emel Güngör, Prof. Dr. Muammer Kendirci, Yrd. Doç. Dr. Eren Eroğlu, Doç. Dr. Onur Egemen, Op. Dr. Dilek Erdoğru, Dyt. Şükran Yıldız, Doç. Dr. Yelda Tayyareci ve pozitif enerjisi ile her daim genç kalan Nilgün Belgün’ ün keyifli sohbeti katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın Av. Murat Hazinedar’ ın eşi Sayın Özlem Hazinedar ve Sivil Toplum Kuruluşlarının da katıldığı panel soru cevap bölümü ile sona erdi.

 

04/04/2017

Lions Kulübü Yönetmenler Kurulu 4. Başkanlar toplantısı Liv Hospital Ulus’ ta Gerçekleşti

Lions Yönetmenler Kurulu 4. Başkanlar toplantısı Liv Hospital Ulus’ ta sona erdi. Prof. Dr. Murat Aksoy’ un genç kalarak yaş almanın yollarını anlattığı söyleşisi yoğun bir katılımla gerçekleşti.

 

11/03/2017

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği Liv Hospital Ulus' ta Gerçekleşti

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ nde Liv Hospital Ulus’ ta Gayrettepe Rotary Kulübü katkıları ile “Hayatı Güzelleştiren Kadınlar” söyleşisi yoğun bir katılımla gerçekleşti. 
Sanatçı Emel Müftüoğlu, Ödüllü Gurme Şef Aylin Yazıcıoğlu, Flüt Sanatçısı Nihan Atalay ve Liv Hospital’ dan birçok hekiminin katıldığı söyleşinin moderatörlüğünü Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti yaptı. 
Estetikten dermatoloji uygulamalarına, kalp sağlığından psikiyatriye kadar birçok konunun ele alındığı etkinlikte katılımcılar genç kalmanın sırlarını öğrendi. “Stop Aging” programında yer alan Prof. Dr. Asena Akdemir, Prof. Dr. Emel Güngör, Prof. Dr. Murat Aksoy, Doç. Dr. Yelda Tayyareci, Yrd. Doç. Dr. Ümran İleri, Op. Dr. Dilek Erdoğru ve Diyetisyen Şükran Yıldız katılımcılardan gelen soruları interaktif bir şekilde yanıtladı.

 

08/03/2017

Kathleen O’Hara ile Aile İçi Travma Çalıştayı Liv Hospital Ulus' ta Gerçekleşti

Uluslar Arası Kadınlar Dayanışma Derneği, Mavi Haliç Lions Kulubü işbirliği ile Liv Hospital’ın ev sahipliği yaptığı Amerikalı psikoterapist ve yazar Kathleen O’Hara ile Aile İçi Travma çalıştayını gerçekleştirdik. Büyük bir ilgilinin olduğu çalıştayda toplumun en büyük yarası olan aile içi şiddet konusu ele alındı.

 

06/03/2017

"Parıltı" Kokusu Lansmanı Gerçekleşti

Usta Gazeteci Ayşe Arman’ ın moderatörlüğünde Parıltı Derneği ve Liv Hospital olarak görme engelli çocuklarımızın yarattığı ‘’Parıltı’’ koku lansmanı Adress İstanbul’ da yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Kokunun ilham verici ve şifalandırıcı gücünden yola çıkarak Liv Hospital Klinik Aromaterapi uzmanı Ecz. Aslı Yazıcıoğlu önderliğinde ve Parıltı Derneği' nin desteğiyle yaşları 7 ile 17 arasında değişen görme engelli çocuklarımız hayallerinin kokusunu yaratarak ''Parıltı'' oda parfümünü tasarladılar. Bu yüzden bu proje bizler için benzersiz ve bir ilk olma özelliği taşıyor!

 

18/02/2017
Top