Türkçe    English   русский 

şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

etkinlikler

etkinlikler

"Parıltı" Kokusu Lansmanı Gerçekleşti

Usta Gazeteci Ayşe Arman’ ın moderatörlüğünde Parıltı Derneği ve Liv Hospital olarak görme engelli çocuklarımızın yarattığı ‘’Parıltı’’ koku lansmanı Adress İstanbul’ da yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Kokunun ilham verici ve şifalandırıcı gücünden yola çıkarak Liv Hospital Klinik Aromaterapi uzmanı Ecz. Aslı Yazıcıoğlu önderliğinde ve Parıltı Derneği' nin desteğiyle yaşları 7 ile 17 arasında değişen görme engelli çocuklarımız hayallerinin kokusunu yaratarak ''Parıltı'' oda parfümünü tasarladılar. Bu yüzden bu proje bizler için benzersiz ve bir ilk olma özelliği taşıyor!

 

18/02/2017

Gayrettepe Rotary Kulübü Liv Hospital Ulus' ta Misafirimiz oldu

Liv Hospital Ulus' un ev sahipliğinde düzenlenen, Gayrettepe Rotary Kulübü' nün geniş katılımı ile; Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu’ nun “Besin Alerjisi İle İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar” ve Yrd. Doç. Dr. Eren Eroğlu’ nun "Yaş Alarak Sağlıklı Kalmanın Püf Noktaları" konulu söyleşiler gerçekleşti.

 

18/02/2017

Helen Doron' un Minikleri Liv Hospital Ulus' taydı

Helen Doron Anaokulunun velileri, değerli minikleri ve yöneticileri bugün Liv Hospital Ulus' taydı. Mini bir sağlık söyleşisinin ardından göz kontrolleri gerçekleştirildi.

 

11/02/2017

"Antikanın Kokusu Zamanın Dokusu" Söyleşisi Gerçekleşti

Söyleşide Prof. Dr. Murat Aksoy zamana meydan okumanın ve genç kalmanın sırlarını paylaştı. Ayrıca, Aromaterapi Uzmanı Ecz. Aslı Yazıcıoğlu hastalıklarda koku terapisinin mucizevi yönleriyle ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Zevkli ve geniş katılımlı olan etkinlik çok özel parçalardan oluşan küçük bir antika sergisi ile noktalandı.

 

 

 

10/02/2017

Zamana Meydan Okumanın Püf Noktaları söyleşisi Liv Hospital Ulus' ta gerçekleşti.

Üniversiteli Kadınlar Derneği (UKDD), Köprü Derneği ve Mavi Haliç Lions Kulübü üyelerinin katıldığı Prof. Dr. Murat Aksoy'un "Zamana Meydan Okumanın Püf Noktaları" söyleşisi Liv Hospital Ulus' ta gerçekleşti.

 

18/01/2017

Karma Sanat Sergisi Liv Hospital Ulus' ta Açıldı

Uluslararası Lions Kulüpleri 118-T Yönetim Çevresi ve Liv Hospital olarak düzenlediğimiz Karma Sanat Sergisi geniş bir katılımla Liv Hospital Ulus'ta açıldı!

 

16/01/2017

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Basın Toplantısı Liv Hospital Ulus' ta Gerçekleşti

 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Yağmur Çocuklar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği, zihinsel-bedensel engelli çocuklar ve aileleri, dernek gönüllüleri ile siyaset ve cemiyet hayatını ünlü yüzleri Liv Hospital’da bir araya geldi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Elif Gönlüm, dünya çapında ödül kazanan ve Microsoft’ta çalışan görme engelli başarılı iş kadını Duygu Kayaman bir araya geldi.

 

03/12/2016

17 Kasım Dünya Prematüre Günü Etkinliği Liv Hospital Ulus'ta Gerçekleşti

Hayata erken başlayıp azimle mücadele eden minik kahramanlarımızı Dünya Prematüre Günü'ne dikkat çekmek için ebeveynleriyle ağırlayarak keyifli bir kutlama gerçekleştirdik.

 

17/11/2016

Liv Hospital Ulus’ta ‘’Dokunarak Bakmak‘’ Sergisi Açıldı!

Ünlü ressam Hülya Düzenli tarafından görme engellilere özel hazırlanan ‘Dokunarak Bakmak’ adlı resim sergisi Liv Hospital’da misafirleriyle buluştu. Görme engelliler için her resmin üzerinde Braille alfabesi ile yazılı notlar yer alıyor. Resme dokunan ve Braille alfabesiyle notu okuyan görme engelli misafirler ve sanatseverler, çizgilerden oluşan dokuyla renkleri algılayarak anlamlandırabiliyor. 

 

 

20/10/2016

''Zumbalıyorsak Bir Sebebi Var'' Etkinliği Bebek Parkı' nda Gerçekleşti

Kansersiz Yaşam Derneği gönüllüleri ile Liv Hospital Doktorları, daha önce meme kanseri geçiren ünlü yüzler, hastalar ve hasta yakınları bir araya gelerek “Yalnızca 1 ay değil, bir ömür boyu meme kanseri için farkındalık” diyerek Bebek Parkı’na gelen herkesle zumba yaptı. Liv Hospital doktorlarından Meme Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Levhi Akın, Prof. Dr. Duygu Derin, Yrd. Doç. Dr. Meltem Selam Topalgökçeli’nin yer aldığı projede kanserde erken teşhisin önemine dikkat çekildi. Bebek Parkı’ndaki etkinlik Demet Şener, Zeynep Ilıcalı, Reyhan Karaca, Elif Özkul gibi ünlüler tarafından da yoğun ilgi gördü.

 

19/10/2016
Top