Türkçe    English   русский 

şifremi unuttum

Şifremi Unuttum

etkinlikler

etkinlikler

Nilgün Belgün İle Her Daim Genç Sohbetler Liv Hospital Ulus' ta Gerçekleşti

Bugün Liv Hospital Ulus’ ta Değerli Tiyatro Sanatçısı Nilgün Belgün ve Liv Hekimleri bir araya gelerek “Her Daim genç kalma” nın sırlarını keyifli bir sohbetle masaya yatırdı. Prof. Dr. Serpil Salman, Prof. Dr. Asena Akdemir, Prof. Dr. Emel Güngör, Prof. Dr. Muammer Kendirci, Yrd. Doç. Dr. Eren Eroğlu, Doç. Dr. Onur Egemen, Op. Dr. Dilek Erdoğru, Dyt. Şükran Yıldız, Doç. Dr. Yelda Tayyareci ve pozitif enerjisi ile her daim genç kalan Nilgün Belgün’ ün keyifli sohbeti katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın Av. Murat Hazinedar’ ın eşi Sayın Özlem Hazinedar ve Sivil Toplum Kuruluşlarının da katıldığı panel soru cevap bölümü ile sona erdi.

 

04/04/2017

Lions Kulübü Yönetmenler Kurulu 4. Başkanlar toplantısı Liv Hospital Ulus’ ta Gerçekleşti

Lions Yönetmenler Kurulu 4. Başkanlar toplantısı Liv Hospital Ulus’ ta sona erdi. Prof. Dr. Murat Aksoy’ un genç kalarak yaş almanın yollarını anlattığı söyleşisi yoğun bir katılımla gerçekleşti.

 

11/03/2017

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği Liv Hospital Ulus' ta Gerçekleşti

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ nde Liv Hospital Ulus’ ta Gayrettepe Rotary Kulübü katkıları ile “Hayatı Güzelleştiren Kadınlar” söyleşisi yoğun bir katılımla gerçekleşti. 
Sanatçı Emel Müftüoğlu, Ödüllü Gurme Şef Aylin Yazıcıoğlu, Flüt Sanatçısı Nihan Atalay ve Liv Hospital’ dan birçok hekiminin katıldığı söyleşinin moderatörlüğünü Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti yaptı. 
Estetikten dermatoloji uygulamalarına, kalp sağlığından psikiyatriye kadar birçok konunun ele alındığı etkinlikte katılımcılar genç kalmanın sırlarını öğrendi. “Stop Aging” programında yer alan Prof. Dr. Asena Akdemir, Prof. Dr. Emel Güngör, Prof. Dr. Murat Aksoy, Doç. Dr. Yelda Tayyareci, Yrd. Doç. Dr. Ümran İleri, Op. Dr. Dilek Erdoğru ve Diyetisyen Şükran Yıldız katılımcılardan gelen soruları interaktif bir şekilde yanıtladı.

 

08/03/2017

Kathleen O’Hara ile Aile İçi Travma Çalıştayı Liv Hospital Ulus' ta Gerçekleşti

Uluslar Arası Kadınlar Dayanışma Derneği, Mavi Haliç Lions Kulubü işbirliği ile Liv Hospital’ın ev sahipliği yaptığı Amerikalı psikoterapist ve yazar Kathleen O’Hara ile Aile İçi Travma çalıştayını gerçekleştirdik. Büyük bir ilgilinin olduğu çalıştayda toplumun en büyük yarası olan aile içi şiddet konusu ele alındı.

 

06/03/2017

"Parıltı" Kokusu Lansmanı Gerçekleşti

Usta Gazeteci Ayşe Arman’ ın moderatörlüğünde Parıltı Derneği ve Liv Hospital olarak görme engelli çocuklarımızın yarattığı ‘’Parıltı’’ koku lansmanı Adress İstanbul’ da yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Kokunun ilham verici ve şifalandırıcı gücünden yola çıkarak Liv Hospital Klinik Aromaterapi uzmanı Ecz. Aslı Yazıcıoğlu önderliğinde ve Parıltı Derneği' nin desteğiyle yaşları 7 ile 17 arasında değişen görme engelli çocuklarımız hayallerinin kokusunu yaratarak ''Parıltı'' oda parfümünü tasarladılar. Bu yüzden bu proje bizler için benzersiz ve bir ilk olma özelliği taşıyor!

 

18/02/2017

Gayrettepe Rotary Kulübü Liv Hospital Ulus' ta Misafirimiz oldu

Liv Hospital Ulus' un ev sahipliğinde düzenlenen, Gayrettepe Rotary Kulübü' nün geniş katılımı ile; Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu’ nun “Besin Alerjisi İle İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar” ve Yrd. Doç. Dr. Eren Eroğlu’ nun "Yaş Alarak Sağlıklı Kalmanın Püf Noktaları" konulu söyleşiler gerçekleşti.

 

18/02/2017

Helen Doron' un Minikleri Liv Hospital Ulus' taydı

Helen Doron Anaokulunun velileri, değerli minikleri ve yöneticileri bugün Liv Hospital Ulus' taydı. Mini bir sağlık söyleşisinin ardından göz kontrolleri gerçekleştirildi.

 

11/02/2017

"Antikanın Kokusu Zamanın Dokusu" Söyleşisi Gerçekleşti

Söyleşide Prof. Dr. Murat Aksoy zamana meydan okumanın ve genç kalmanın sırlarını paylaştı. Ayrıca, Aromaterapi Uzmanı Ecz. Aslı Yazıcıoğlu hastalıklarda koku terapisinin mucizevi yönleriyle ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Zevkli ve geniş katılımlı olan etkinlik çok özel parçalardan oluşan küçük bir antika sergisi ile noktalandı.

 

 

 

10/02/2017

Zamana Meydan Okumanın Püf Noktaları söyleşisi Liv Hospital Ulus' ta gerçekleşti.

Üniversiteli Kadınlar Derneği (UKDD), Köprü Derneği ve Mavi Haliç Lions Kulübü üyelerinin katıldığı Prof. Dr. Murat Aksoy'un "Zamana Meydan Okumanın Püf Noktaları" söyleşisi Liv Hospital Ulus' ta gerçekleşti.

 

18/01/2017

Karma Sanat Sergisi Liv Hospital Ulus' ta Açıldı

Uluslararası Lions Kulüpleri 118-T Yönetim Çevresi ve Liv Hospital olarak düzenlediğimiz Karma Sanat Sergisi geniş bir katılımla Liv Hospital Ulus'ta açıldı!

 

16/01/2017
Top