liv ödüllerimiz

liv hospital başarıları


2021 yılında yapmış olduğumuz kadaverik donör organizasyonları ile organ bekleyen hastalara umut olduğumuz için Organ Nakli ekibine, hastane yönetimimize ve yoğun bakım personeline Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünce teşekkür belgesi gönderildi.

Liv Hospital, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Göktürk Dergisi Yılın Enleri Ödül Töreni'nde "Yılın Sağlıkta En İyi İnovatif Hastanesi" ödülüne layık görüldü. Liv Hospital Vadistanbul Başhekimi Op. Dr. Adil Tanık, ödülü Göktürk Dergisi İmtiyaz Sahibi Ümit Öner'in elinden aldı. Liv Hospital Ailesi olarak, bizi bu ödüle layık gören tüm değerli misafirlerimize en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Liv Hospital olarak Hospital Manager dergisinin düzenlediği gecede Kansersiz Yaşam Senin Elinde Sosyal Sorumluluk Projemiz ile Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi ödülüne layık görüldük. Büyük bir ekip ile gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluk projemizde, başta Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti’ye, projede yer alan hekimlerimiz Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ferah Ece ve Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Celalettin Kocatürk’e, Liv Hospital Ulus Radyoloji ekibine, Kurumsal Pazarlama ve Anlaşmalı Kurumlar ekibine, Kurumsal İletişim ve Marka Müdürlüğü ekibine ve proje danışmanımız değerli Sn.Monik İpekel’e, Hospital Manager Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sn Oğuz Engiz ve usta Gazeteci Asuman Uğur’a en içten dileklerimizle teşekkür ediyor, insanların sağlıkları için her zamanki şevk ve mutlulukla çalışmaya devam edeceğimize söz veriyoruz. 

30 yıldır sağlık sektörüne emek ve gönül veren Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti mesleki onur ödülüne layık görüldü. Sağlık Bakanlığı himayesinde gerçekleştirilen The Future Healthcare İstanbul Konferansı’nda moderatör ve konuşmacı olarak yer alan Meri İstiroti’ye, 30 yıllık mesleki çalışmalarına istinaden, Yaşam Boyu Mesleki Onur Ödülü verildi. 

Hospital Manager Dergisi’nin bu yıl 13’üncüsünü düzenlediği “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülü” Liv Hospital Ulus’un olurken ödül töreninde meslekte 30 yılını geçiren Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti “Yaşam Boyu Onur” ödülüne layık görüldü.

Steive Organizasyonu tarafından Liv Hospital web sitesi "En İnovatif Web sitesi Ödülü'ne layık görüldü. www.livhospital.com kullanım kolaylığı ve içerdiği bilgilerin güncelliği ile ödülün sahibi oldu.


 

Geleneksel olarak düzenlenen 14. Sporcu ödülü bulundu. Liv Hospital, spora verdiği destekle ödüllendirildi. Liv Hospital Group Koordinatörü Meri Istiroti. Liv Hospital'in her zaman hastane tarafında olduğunu belirten Meri Istiroti. Spor ve sporculara desteğimiz her zaman devam edecek.
 

Türkiye’de özel sağlık sektörü yöneticiliği, sağlık sektörünün büyümesi, modernleşmesi ile ilgili, akla ilk gelen isimlerden biri olan Meri İstiroti, Beşiktaş Rotary Kulübü Tarafından verilen “Meslekte Başarı” ödülüne layık görüldü.  25 yıldır özel sağlık sektöründe üst düzey yöneticilik yapan Meri İstiroti’ye, ödülü Beşiktaş Rotary Dönem Başkanı Fırat Diren tarafından verildi. Gecede, İstiroti Sağlık Turizminde Global Trendler konu başlıklı bir sunum da yaparak, sağlık sektöründe yeni trendlere dikkat çekti.Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmasını takiben kariyeri boyunca farklı birçok sağlık kuruluşunda üst düzey yöneticilik yapan İstiroti, Acıbadem Grubu, Dünya Göz Hastaneleri gibi yabancı sermaye alan kuruluşların yeniden yapılanmasında çalıştı. Meri İstiroti, iki yıl önce kurulduğundan bu yana,Türkiye’de A Plus hastane segmentinde dikkat çekici yeni bir marka ve yatırım olan Liv Hospital Grup Koordinatörü olarak görev yapıyor. TÜSİAD tıp turizmi alt çalışma grubunda da 2007 - Aralık 2009 tarihine kadar görev alan Meri İstiroti, DEİK Sağlık Komitesinin başkanlığını 2007 - Mart 2010 tarihleri arasında yapmıştır.  İki çocuk annesi ve aynı zamanda bir yazar olan İstiroti’nin, “30 Yaşa Mektuplar” ve “Son Söz Doktorların” adlı iki kitabı da bulunuyor.

 

Yunanistan Sağlık Bakanlığı ve Sağlık Turizmi Komisyonu, "Sağlıkta İnovatif Yaklaşımlar ve Sağlık Turizmine Katkıda Bulunduğu Çalışmalar" nedeniyle Liv Hospital'ı ödüle layık gördü.
Liv Hospital TED- Hülya Cup 2014 Senior Tenis Turnuvasına Sponsor31 Mart - 13 Nisan 2014 tarihleri arasında TED Tenis kulübünde gerçekleşen TED- Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası’na Liv Hospital 2. kez sponsor oldu. Tenis severler ve medya mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlik son derece heyecanlı müsabakalara sahne oldu.

Hülya Avşar, TED Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kara, Doğtaş Pazarlama Direktörü Derya Ercan, Liv Hospital’den Doç. Dr. Uğur Haklar, Tosbaa Genel Müdürü Emre Beşikçi, Activar CEO’su Dr. Yaman Er’in katıldığı basın toplantısında basın mensupları ile bir araya gelindi. Gençlerin spora yönlendirilmesi ve tenisin her kesimde yaygınlaştırılabilmesi için düzenli olarak organize edilen turnuvaya Liv Hospital destek olmaya devam ediyor. 22 farklı kategoride 1.100 tenisçinin katıldığı, TED -Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası’nın tüm gelirleri 12-18 yaş arasındaki genç, yetenekli ve dar gelirli tenisçilere burs olarak veriliyor.
 

Liv Hospital’a Türkiye Spor Adamları ÖdüllüGeleneksel olarak düzenlenen 14. Spor adamları ödülleri sahiplerini buldu. 43 kategoride ödül dağıtılan gecede, Liv Hospital spora verdiği destek nedeniyle ödüle layık bulundu. Spor camiasından birçok önemli isim ve ünlü simanın olduğu görkemli geceye, Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti katıldı. Liv Hospital’ın tıbbi kadro ve son teknolojiyle her zaman spor ve sporcunun yanında olduğuna dikkat çeken Meri İstiroti “Bu gurur verici ödülü tüm hekim ve çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Spora ve sporcuya verdiğimiz destek her zaman devam edecek” dedi.   

Liv Hospital’a “Altın Steteskop Ödülü”   2013 yılında ikincisi düzenlenen, Sağlık Bilişimi Sektör Temsilcilerinin katıldığı  “Altın Steteskop Ödülü”,  “En iyi Sağlık Bilişimi Projesi” kategorisinde Liv Hospital’ın oldu.  Ödülü Liv Hospital adına Genel Müdür Meri İstiroti aldı.
 

Hospital Manager Dergisi’nin “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülü” Liv Hospital’in oldu!Hospital Manager Dergisinin düzenlediği  “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülü” Liv Hospital’ın oldu. 2013 yılında gerçekleştirdiği 10 bin kişinin tarandığı “BİLİYORUM”adlı Sosyal sorumluk Projesi ile Türkiye’de sıklıkla görülen akciğer, kolon, prostat, meme ve rahim ağzı kanseri taramaları yapıldı. Bu sayede toplumda bir farkındalık yaratmak amaçlanıyor.