liv haberler
Etkinlik

ACS20 Next

17.09.2020
ACS (Advanced Cardiovascular Solutions) Sempozyumu’nun 7. edisyonu bu sene ACS20 Next ismi ile 24-25 Ekim 2020’de gerçekleşecek. Dünyanın her yerinden bilgisayar ve akıllı cihazlar ile ulaşılabilecek ACS Next ile kardiyoloji- nin geleceğini birlikte yazacağız. ACS olarak bilimsel düzeyin yüksek olması kadar etkileşim de son derece önem- lidir. O yüzden her oturumda katılımcıların görüşlerine yer veriyoruz. Eve götürülecek mesajlar verilmesi ile moderatörler oturumun vurgulanacak ana fikirlerini mutlaka katılımcılar ile paylaşmaktadır. Toplantı formatımızı her sempozyumda geliştirerek ACS’i sürekli yenilikçi tutmaya gayret ediyoruz.
İlk kez 2019’da programa eklediğimiz ileri düzey kurslar ile konusunda uzman operatörleri, eğitim almak isteyen kardiyologlar ile buluştura- cağız. Etkileşimli geçecek bu kursların, teknik kabiliyetleri geliştirmek ve tecrübe paylaşımı açısından çok verimli olduğunu gözlemliyoruz.

Canlı olgu oturumları her zaman ilginin ve tartışmanın en yüksek olduğu oturumlar olmuştur. Bu sene 3 kompleks olguyu yine hem didaktik, hem de pratik bilgilerle tedavi etmeye çalışacağız. İleri teknolojileri ve yeni bilgileri masaya yatıracağız.

Tartışmalı konular oturumunda 2020’de en çok ses getiren konu başlıklarını tartışmaya açacağız. Konuşmacılar, moderatörler, panelistler ve katılımcılar ilaç ve cihaz tercihlerini tüm ayrıntılarıyla gözden geçirecekler.

ACS/OP (Olgu Platformu) oturumunda WhatsApp grubumuzda paylaşılmış koroner, periferik ve yapısal olguları tartışacağız. Birbirimizden çok şey öğrenebiliriz. 

ACS Next’te buluşmak için pek çok neden sayabiliriz. Ama bizim için bilim kadar dostlukların da pekişmesi bir o kadar önemli. ACS20 Next’de buluşmak dileğiyle.

Toplantı tarihi: 24-25 Ekim 2020
Toplantı mekanı: Çevirimiçi
Sempozyum başkanı: Prof. Dr. Alp Burak Çatakoğlu
Profesyonel kongre organizatörü: PRess İletişim Hizmetleri Ltd. Şti.
Bilimsel program: acslive.org/program sayfasından ulaşılabilir
Sempozyum web sitesi: acslive.org
Kayıt (Sadece sağlık profesyonelleri için): acslive.org/next

Program Detayları için;
Tıklayınız

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde