liv haberler
Etkinlik

Doktor önlükleri boyamak için kolları sıvadık

21.09.2017

Bu gün Liv Hospital Ulus olarak çok anlamlı ve renkli bir etkinliğe imza attık. Kanserden Koşarak Uzaklaş Projesi çerçevesinde gerçekleştirilen Gülümse Çünkü hayat Güzeldir adlı etkinlikte, Sanatçı Ebru Yaşar ve cemiyet, sanat, iş ve spor dünyasının tanınmış isimleri, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği , Yakın Ufuklar Rehabilitasyon Merkezi'nden gelen özel çocuklar ve Liv Hospital Hekimleri bir araya geldi.

Doğuştan görme engelli çocukların eğitimine katkı sağlamak amacıyla Liv Hospital Ulus'da gerçekleştirilen etkinlikte, çocuklarla birlikte cemiyet dünyasının ünlü isimleri ve hekimler doktor önlüklerini boyadı. Etkinliğe sanatçı Ebru Yaşar, Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği yönetim kurulu üyeleri, cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinden Monik-Reyhan İpekel, Yasmin Gülman, Filiz Kuzu, Aslışah Alkoçlar, Feryal Gülman, Siren Ertan, Demet Şener, Arzu Kaprol, Bahar Şer, Ahu Orakçıoğlu, Gülay Kamaz, Aslı Hatemi, Elif Gönlüm, Hanife Akdağ, Fatoş Karaduman, Beste Yurttaş, Hatice-Begüm Eyilik, Nuran Koçdur, Arzu Vatansever, Emra-İbrahim-Cemra Çarmıklı, Dodo Çakıt, Selma Karaduman gibi önemli isimler yer aldı. 

Trabzon Spor Kulübü Başkanı Muharrem Usta ve Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti’nin de katıldığı renkli etkinlikte Parıltı Derneği Yönetim Kurulundan Neşe Gönül, Elif Yücel, Ebru Özer, Hande Pekcan, Duygu Kayaman, Hale Bacaksızoğlu, Gülbin-Çağrı Yıldırım da yer aldı. Davetliler, Liv Hospital doktorlarıyla birlikte doğuştan görme engelli özel çocuklarımız doktor önlüklerini renklendirdiler.

Boyanan doktor önlükleri sergilenerek, satışa sunulacak ve geliri Parıltı Derneği'ndeki çocuklarının eğitimi için kullanılacak. Ebru Yaşar, konuşmasının ardından görme engelli çocuklar için hazırlığını yaptığı masal kitabından seçtiği bir masalı çocuklara okudu. 

Bu güzel etkinliğimize katılan herkese teşekkür ederiz.