HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı

6.04.2019
Liv Hospital Ankara hastanesi, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, gerçekleşen HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı 2019’da yerini aldı. 

Açılışını Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun yaptığı Hestourex 2019 Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Fuarında bu yıl 165 ülkeden 6 bin alım heyeti ile 60 binin üzerinde ikili görüşme yapılması hedefleniyor. Liv Hospital Ankara Genel Müdür Yardımcıları Mehmet Şahin ve Mahmut Şahin’in de katıldığı tanıtım standımızda, Türkiye genelinde turizmin 12 aya yayılmasını amaçlayan fuar kapsamında sağlık, wellness, adrenalin spor ve alternatif turizm alanlarında ulusal ve uluslararası temsilciler de fuara katılıyorlar. 

HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı Yönetimi başta olmak üzere katılımcıları başarılı bir şekilde misafir eden Ankara Kalkınma Ajansı yetkililerine ve standımızı ayrıca ziyaret ederek desteklerini bildiren değerli Türkiye Sağlık Turizmi Dernekleri Federasyonu (TURSAF) Başkanı Dr. Tevfik Yazan’a teşekkürlerimizi sunarız.