Liv Hospital Mobil Uygulama Nedir?

25.02.2022

Liv Hospital Mobil Uygulama Nedir?

Sağlıkta öncü projeler gerçekleştiren Liv Hospital “Liv Mobiluygulaması ile hızlı ve kolay hizmet alımı sunarken kişisel sağlık arşivinin düzenli olarak takibini ve 7/24 cepte olmasını sağlıyor. Tabletler ve akıllı telefonlar için özel olarak geliştirilen “Liv Mobil” uygulaması sayesinde kişisel sağlık arşivinizi oluşturulabilir, laboratuvar ve tahlil sonuçlarınızı karşılaştırmalı grafiklerle takip edebilirsiniz. 


 

Liv Hospital Mobil Uygulama Nasıl Bir Kolaylık Sağlar?

Akıllı telefon, tablet, bilgisayarlarda kullanım için Liv Hospital tarafından özel olarak geliştirilen “Liv Mobil” uygulaması hem hekim hem de hasta ihtiyaçlarını tek platformda karşılıyor. Kolay ve hızlı randevu imkanı sunan “Liv Mobil” ile laboratuvardaki tahlillerinizden radyoloji sonuçlarınıza, aşı ve gebelik takibi, tansiyon değerinden kan şekerinize kadar sağlıkla ilgili tüm süreçlerinizi önceki sonuçlarla karşılaştırmalı olarak gelişim grafiği içinde telefonunuzdan veya tabletinizden takip edebilir ve kendiniz, çocuğunuz ya da eşiniz için arşiv oluşturabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonlarınızdaki sağlık verileriyle tam olarak optimize çalışabilen Liv Mobil uygulaması günlük aktivite, nabız gibi bilgileri kaydederek gerektiğinde doktorunuzla paylaşabilirsiniz.
 

Liv Mobil Uygulaması Hangi Branş Seçeneği Sunuyor?

Liv Mobil uygulaması hastalar için pek çok avantaj sunuyor. Problemiyle ilgili hangi branştan randevu alacağını bilmeyenler için “Hangi Branş” seçeneğini sunuyor. "Hangi Branş?" seçeneği ile tam olarak hangi rahatsızlığınız için hangi branşa başvurmanız gerektiğini öğrenebilir, ilgili branş içerisinden dilediğiniz doktoru seçerek randevunuzu kolayca alabilirsiniz.
Sağlıkla ilgili tüm seçeneklerin yer aldığı Liv Mobil uygulamasından dilediğiniz check up paketini seçebilir, ilgili check up paketinin tüm detaylarını, yapılan tetkikleri kolayca öğrenebilir ve dilediğiniz hekim ve saate randevu alabilirsiniz. Hatta uygulama üzerinden ödemeyi de yapabilirsiniz, tek yapmanız gereken randevu saatinizde hastanede olmak!
 

Liv Hospital Mobil Uygulama ile Temassız Ödeme

Liv Mobil uygulaması ile temassız ödeme yapmak da mümkün. Uygulama içinde ödeme anında size yönlendirilen QR kod ile hastanemizdeki bankolardan temassız bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
 

Liv Hospital Mobil Uygulama ile İlaç Takibi

Liv Mobil uygulaması sayesinde düzenli kullanmanız gereken ilaçların takibini yapabilirsiniz. Hekiminizin size yazacağı ve düzenli kullanmanız gereken ilaçlar için uygulama içerisinde otomatik oluşturulan alarmlar sayesinde ilaçlarınızın vaktini hiç geçirmeden kullanabilirsiniz.
 

Liv Hospital Online Görüşme Nasıl Yapılır?

Liv Mobil uygulaması, “Online görüntülü görüşme” yaparak hastanın hekimine danışmasını da sağlayan sistem hasta-hekim ilişkisine yeni bir yorum kazandırıyor. İster evde, ister işte, ister tatilde “görüntü konuşma” özelliği sayesinde de hastaneye gelmeden doktordan alınan randevu ile “online görüntülü görüşme” yapabilir, merak ettiklerinizi sorabilir ya da tahlil sonuçlarınızı paylaşarak yorumlatabilirsiniz. 
 

Liv Hospital Mobil Uygulamaya Nasıl Üye Olunur?

“Liv Mobil” uygulamasını Google Play ya da AppStore'dan ücretsiz olarak indirebilir ve üye olarak sağlıkta kolaylıklar dünyasına katılabilirsiniz.
 

Liv Mobil Uygulamasının Özellikleri Nedir?

“Liv Mobil” uygulaması ile nerede olursanız olun;
 • Doktor randevusu alabilirsiniz.
 • Tahlil sonuçlarınızı görebilirsiniz.
 • Radyoloji raporlarını indirebilirsiniz.
 • Doktorla görüntülü görüşme randevusu alabilirsiniz.
 • Sonuçlarınızı doktorunuzla paylaşabilirsiniz.
 • İlaç alarmı sayesinde ilaçlarınızı düzenli kullanabilirsiniz.
 • Kişisel sağlık arşivinizi oluşturabilirsiniz.
 • Sonuç ve raporlarına tüm kişisel sağlık arşivine kolayca ulaşabilirsiniz, çocuklarınızınkine bile.
 • Aramaktan daha hızlı doktorundan randevu alabilirsiniz.
 • İlaçlarını kullanacağı saatleri doktorunuz ile beraber belirleyip zamanı geldiğinde telefon aracılığı ile hatırlatılabilirsiniz.
 • Güncel tahlil, rapor, gelişme ve içerikten anından haberdar olabilirsiniz.
 • Evde yaptığınız tansiyon, kan şekeri vb. ölçümleri anında doktorunuz tarafından görüntülenebilir. 
 • Yüksek kaliteli tedavi hizmetine doğrudan akıllı telefon ile ulaşabilirsiniz.

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde