Liv Hospital
Sağlık Profesyonelleri Üyelik Liv Türkçe Liv Hospital Liv Hospital English Liv Hospital русский Liv Hospital Arabic Liv Hospital Chinese
Liv Türkçe Liv Hospital Liv Hospital English Liv Hospital русский Liv Hospital Arabic Liv Hospital Chinese
Liv

şifremi unuttum

ÜYE OL
Şifremi Unuttum
Liv

ileri düzey merkezlerimiz

İleri Düzey Merkezlerimiz

Yoğun Bakım


Majör cerrahilerin özellikle de onkolojik majör ameliyatların bakımının (Sitoredüktif, Hipek, IORT) gerçekleştirildiği Liv Hospital Genel Yoğun Bakım Ünitesi’nde, ameliyat sonrası takip ve tedavi desteği sunuluyor. Liv Hospital Genel Yoğun Bakım Ünitesi; uzman hekim kadrosuyla ve diğer branşların uzmanlarıyla multidisipliner, hasta odaklı, kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunuyor. 2014 yılında izlediğimiz hastalarımızın yüzde 51’i elektif postoperatif majör cerrahi sonrası kabul edilmişitir. Çocuk Cerrahisi tarafından gerçekleştirilen majör onkolojik cerrahi girişim sonrası hastalarımıza, yoğun bakım destek tedavisi verilmiş ve hastalarımız şifa ile taburcu olmuştur. Hastalarımız klinik durumları izin verdiği ilk anda mobilize edilerek uzun süreli yatmaya bağlı olarak yaşanabilecek komplikasyonlar engellenmektedir. Genel Yoğun Bakım Ünitesi’nde hasta klinik sonuçlarımızı iyileştirmek, hizmeti çok daha mükemmel bir düzeye çekmek için vaka bazında konseyler düzenlenmektedir. 

Uzman Kadro ve İleri Donanımla Gelen Mükemmeliyet

Liv Hospital Yoğun Bakım Ünitesi ileri tıp teknolojilerinin kullanıldığı modern monitörler ve izleme olanakları ile donatılmıştır. Modern tıbbi donanıma sahip yapısı içinde; özel yoğun bakım yatakları, ventilatör, monitör, infüzyon pompası, beslenme pompası, portable ventilatör, portable röntgen, ekokardiyografi ve ultrasonografi cihazları, kan gazı cihazı ve merkezi oksijen sistemine yer veriliyor.

Ünitemiz ağırlıklı olarak kalp ve damar hastaları ile ameliyat sonrası riskli hastalara hizmet verebilecek, komplikasyonları göğüsleyebilecek, destek tedavi ve idame bakımı sağlayacak hizmeti mükemmeliyet merkezi olarak sunuyor.

Kaliteli ve Güvenilir Hasta Bakımı

Liv Hospital Genel Yoğun Bakım Ünitesi, tek yataklı izole odalar şeklinde tasarlanmış donanımlı bir yapıya sahiptir. Ünitede gündüz devamlı bir öğretim üyesi ve bir yoğun bakım uzmanı, geceleri ise uzman doktorların yer aldığı nöbet ekibi hastalarımızın takip ve tedavilerinin devamlılığı sağlanmaktadır. Yoğun Bakım Ünitemizde bir hemşirenin en fazla 2 hastaya sağlık hizmeti vermesi hasta bakım kalitesini ve güvenliğini arttırmaktadır. Hedefimiz, güncel yoğun bakım yaklaşımlarını ve mevcut tüm organ destek sistemlerini kullanarak hastalarımızda iyi klinik sonuçlar elde etmektir. Bu amaçla yoğun bakım ünitemizde hemodiyafiltrasyon, hemodiyaliz, plazmaferez, karaciğer destek sistemleri, ekstrakorporeal membran oksijenizasyonu (ECMO) ve benzeri organ destek sistemleri başarı ile uygulanmakta ve olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Liv Hospital Genel Yoğun Bakım Ünitesi’nde klinik faaliyetleri aylık olarak değerlendirilmekte ve elde edilen veriler dünya ve ülkemiz literatüründe yer alan sonuçlarla karşılaştırılmaktadır. Bu değerlendirilmelerin sonuçları da bize her ay hedeflerimize ulaşabildiğimizi göstermektedir.

Geri Dön
KAPAT

Kullanım KoşullarıKullanım ve gizlilik koşulları Liv Hospital’e ait www.livhospital.com ve burada belirtilen Liv Hospital logosunu taşıyan, bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir. Söz konusu Liv Hospital web sitelerini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede Liv Hospital logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.
livhospital.com.tr sitesinde yer alan tüm bilgiler ve yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler tamamen ziyaretçiye bilgi vermek amacıyla kullanıcıya sunulmuştur ve yayınlanan bilgilerde hiçbir şekilde ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır.


Yukarıda belirtilen ilgili sitelerde yayınlanan tüm bilgiler Liv Hospital'a aittir.
Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması Liv Hospital’e ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.
Yukarıda belirtilen ilgili web sitesindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı Liv Hospital’i yükümlülük altına sokamaz.
Aynı zamanda yukarıda sözü geçen web sitesinde kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğundan çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür.
Liv Hospital’e ait web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları'nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.
İlgili sitelerde yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.
Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.
Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.
www.livhospital.com sayfamızdaki tüm materyallerde sağlanan yasal haklar Liv Hospital tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur.
Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.
Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerini içerir.
Liv Hospital web sitesi ve mikro sitelere ulaşım serbest ve anonimdir.
Bu ilgili sitelerde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.
Liv Hospital sponsorluk ettiği marka ya da markaları onayladığı anlaşılmamalıdır.
Liv Hospital, hiçbir şekilde web sitesinde ve yukarıda belirtilen ilgili mikro sitelerde yayınlanan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin sorumluluğundadır ve oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Aynı zamanda yukarıda bahsedilen ilgili web sitelerinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde kullanıcıya bir taahhüt içermemektedir.
www.livhospital.com ve mikro sitelerde Online Hizmetler ve İletişim Formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, Hastaneler grubumuz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Online Hizmetler bölümlerimizi kullanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurarak üyelik kaydı yapmanız gerekmektedir.livhospital.com sayfamıza üye olurken vermiş olduğunuz ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, eğitim durumu, meslek, telefon, cep telefonu, adres, şehir bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.
Yukarıda belirtilen ilgili site ve mikro sitelerde yer alan İletişim Formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri Liv Hospital ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.
Liv Hospital ait web siteleri sayfasında vermiş olduğunuz bilgiler ilgili bu sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.
Kendinize ait ekranınızdan bilgilerinizi sadece siz güncelleyebilir veya silebilirsiniz.
www.livhospital.com sayfamıza üye olduktan sonra şifrenizi kimseyle paylaşmamanız gerekmemektedir.
Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.
Site ile ilgili şikayet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi info@livhospital.com mail adresine iletebilirsiniz.
Liv Hospital internet sitesinde livhospital.com.tr 'den başka internet sitelerine de bağlantılar bulunabilir, medicalpark.com.tr sitemiz diğer sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ile içeriklerinden sorumlu değildir.
Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı Liv Hospital’e aittir. Liv Hsopital’in izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.