insan kaynakları

Çalışma Koşulları ve Sosyal Haklar

Grubumuzda sektörel dinamiklere göre değişkenlik gösterebilen yan haklar paketleri uygulanmaktadır.
Tüm çalışanlarımıza öğle yemeği ve servis hizmeti sağlanmakta, dönemsel olarak hediye paketleri sunulmaktadır. Çalışma saatlerine bağlı olarak sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve ara yemek imkanı sunulmaktadır.
Görev yapacağı şehirde ikamet olanağı bulunmayan hemşirelerimiz ve sağlık memurlarımız için hastanemizle aynı semtte yer alan ücretsiz lojmanlarımız bulunmaktadır.


Çalışanlarımız ile eş ve çocuklarını kapsayan özel sağlık sigortası uygulanmaktadır. Ayrıca, çalışanlarımız ve birinci derecede yakınları kurumumuzun sunduğu hizmetlerden indirimli olarak yararlanma imkanına sahiptirler.
 
Çalışanlarımızın rahatsızlıklarında müdahalede bulunan ve hastalıklarının tedavisinden sorumlu olan işyeri hekimi ve işyeri hemşiremiz görev yapmaktadır.
Çalışırken motivasyonu artırmak, iş stresini azaltmak, iletişimi güçlendirmek ve aidiyet hissi oluşturmak konusunda sosyal organizasyonların öneminin farkındayız. Bu sebeple çalışanlarımızı bir araya getirerek motivasyonlarını arttırmaya yönelik sosyal etkinlikler düzenleyen ve gönüllü çalışanlarımızdan oluşan “Liv Aktivite Kulübü (LİVAK)” bulunmaktadır.

Çalışma Koşulları ve Sosyal Haklar