insan kaynakları

Eğitim ve Gelişim

Liv Hospital olarak ailemize katılan herkes ilk günden itibaren öğrenme ve gelişim olanaklarından yararlanmaya başlar. Tüm çalışanlarımız büyük bir ailenin üyesi olarak yüksek performanslarını sürekli kılacak ve yetkinliklerini güncel tutabilecekleri sistemlerle desteklenirler.


Performans sisteminin yanı sıra yetkinlikler, akreditasyon standartları ve mesleki gereksinimler dikkate alınarak yapılan çalışmalar sonucunda yıllık eğitim ve gelişim faliyetleri oluşturulmaktadır.
 
Eğitim ve gelişim faaliyetleri kurum içi, kurum dışı ve oryantasyon eğitimleri olarak uygulanmaktadır.
Grubumuzda sizleri öğrenme stilinize en uygun yöntemlerin olduğu bir ortam beklemektedir. Yöntemlerimiz arasında, sınıf eğitimleri, işbaşı eğitimleri, Liv Akademi, E-learning, koçluk ve saha gezileri gibi uygulamalar bulunmaktadır.
Aramıza yeni katılan tüm çalışanlarımıza öncelikle İnsan Kaynakları tarafından kurumsal oryantasyon eğitimi verilmektedir. Bu eğitim ile çalışanın kurumu yakından tanıması, kurum politikaları ve ortak uygulamalar hakkında bilgi sahibi olması ve kuruma uyum sürecini kolaylaştırıcı bazı temel eğitimleri alması amaçlanmaktadır.
Kurumsal oryantasyonun ardından görev yapacağı bölüm tarafından eğitim programı uygulanmaktadır. Burada ise çalışanın bölüme ve göreve özgü süreçleri ve uygulamaları rehber eşliğinde öğrenmesi hedeflenmektedir.
Ayrıca tüm çalışanlarımız e-learning eğitim atamaları ile bilgilerini sürekli taze tutmakta ve yeni gelişmelerden haberdar olmaktadır.
Grubumuz Liv Akademi projesi ile hem bilgi paylaşımını artırmakta, hem yöneticilerimizin gelişimine olanak vermekte hem de çalışanlarımıza katkı sağlamaktadır.