insan kaynakları

Seçme ve Yerleştirme

Liv Hospital ailesi olarak seçme ve yerleştirme sürecinde ayrım yapmadan tüm adaylara eşit davranmayı ve bu süreçte tek ölçü olarak “doğru işe doğru insan” aranmasını temel ilke olarak benimsemekteyiz.İşe alım stratejisinin şirketlerin başarısındaki önemine inanan grubumuzun bir parçası olmaktan mutlu olan, başarma arzusu yüksek, içinde bulunduğu çevreye ve topluma karşı duyarlı kişilerin organizasyonu geliştireceğini düşünüyoruz. Verimli, kaliteli çalışmayı esas alan, ekip çalışmasına yatkın, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen, dürüst, yüksek performanslı bireylerden oluşan bir organizasyonun başarıyı da beraberinde getirdiğine inanıyoruz.
 
Seçme ve yerleştirme sistemimizin temel ilkesi; grubumuzun felsefesini, vizyonunu, misyonunu ve ilkelerini benimseyip uygulayabilecek, kendisini, takımını ve şirketini geliştirecek, öğrenmeye ve yeniliklere açık, insan ilişkilerinde başarılı, inisiyatif sahibi, eğitimli ve profesyonel insan kaynağını istihdam etmektir.
Seçme ve yerleştirme sürecinde kullandığımız yöntemler aday profiline göre çeşitlilik göstermektedir. Süreçlerde çeşitli test ve envanterler ile yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanılmaktadır.
Liv Hospital ailesine katılmak için; www.kariyer.net ve www.secretcv.com portallarından açık ilanlarımıza başvuru yapabilir veya ik@livhospital.com.tr adresine özgeçmiş gönderebilirsiniz.