Rinoloji

Burun, yüz bölgesinin estetiğini belirleyen en önemli unsurdur. Bu nedenle, burnun doğal görünmesi ve fonksiyonel olması önemlidir. Burun estetiği ameliyatlarıyla burun kemerinin veya burun ucunun şekli değiştirilebilir.Pek çok sorun tedavi ediliyor
Liv Hospital Rinoloji Kliniği'nde burun ve sinüs cerrahisi, endoskopik sinüs cerrahisi, burun estetik ve fonksiyonel rekonstrüktif cerrahisi güncel tedavi yaklaşımlarıyla sunuluyor. Kliniğimizde soluk almada sorun oluşturan polip, sinüzit, burun etleri ve deviye septum gibi problemler de tedavi ediliyor.
 

Rinosinüzit (Sinüzit) tedavisi

Liv Hospital Rinoloji Kliniği’nde; kronik ya da tekrarlayan rinosinüzit tedavisinde güncel tedavi yaklaşımı olan endoskopik sinüs cerrahisi kullanılır. Endoskopik sinüs cerrahisi kapalı bir yöntem olup, burnun içine kameraya bağlı endoskoplar sokularak uygulanır.

Endoskopik sinüs cerrahisi

Endoskopik sinüs cerrahisi sıklıkla genel anestezi altında sinüslerin drenaj yollarının açılarak havalanma ve drenajını sağlamaya yönelik fonksiyonel bir cerrahi tekniktir. Amaç, hastalıklı dokuyu ortadan kaldırırken, sağlıklı dokuyu korumaktır. Her cerrahi yaklaşımda olduğu gibi doğru tanı ve doğru cerrahi yaklaşım, ameliyatlardan beklenen başarıyı arttırır.

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde