Liv Hospital EvdeBirlikte atlatmaya çalıştığımız bu zorlu günlerde ülkemizdeki insanların ihtiyaç duyduğu tüm sağlık hizmetlerini en iyi şekilde sunabilmek üzere biz de sorumluluğumuzu üstlendik ve #EvdeKalBizGeliriz dedik.

Sağlık Bakanlığı’nın genelgesine istinaden ülke genelindeki tüm hastanelerimiz ile koronavirüs mücadele seferberliğine dahil olarak halkımıza hizmet ediyoruz.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı’nın 65 yaş üzerindeki kişilerin evde kalmasına yönelik genelgesine ve alınması gereken tüm diğer tedbirlere uyulması ülke olarak hep birlikte kazanmayı amaçladığımız bu mücadelede son derece kritik rol oynayacaktır.

Bu bağlamda bu ülkeye hizmet eden bir sağlık grubu olarak bir taraftan Sağlık Bakanlığı’nın liderliğinde Koronavirüs salgınıyla mücadelede etkin şekilde yer alırken, diğer taraftan kronik rahatsızlıklara sahip kişilerin tedavilerinin sürdürülmesi ve diğer herkesin sağlık ihtiyaçlarının karşılanabilmesinin de toplum sağlığı açısından son derece önemli olduğuna inanıyoruz.

Bu nedenle evde kalmamız gereken bu zorlu dönemde başta;

bağışıklık sistemi zayıf olanların,
kronik akciğer hastalığı ve astımı olanların,
böbrek, karaciğer ve kalp/damar hastalıklarına sahip olanların, bağışıklık sistemini baskılayan ilaçlar kullananların,
hipertansiyon sorunu olanların,
gebelerin,
yüksek ateş, kırgınlık, öksürük, nefes darlığı gibi şikayeti olanların tedavilerine devam edebilmelerinin kritik önemde olduğunu bildiğimiz için sağlık hizmetlerinin herkes için güvenli şekilde sürdürülebilir olmasını amaçladık.

Tüm sağlık ihtiyaçlarına yönelik telefonla her branştan hekim ve psikolog görüşmesinden evde muayeneye ve radyoloji hizmetlerine, hemşire hizmetlerinden tetkiklere uzanan birçok sağlık hizmetini, ihtiyaç duyanlara evlerinde güvenle sunabilmek için hazırlıklarımızı tamamladık.

Bu dönemde İstanbul ve Ankara hastanelerimizde kontrol randevusu bulunan hastalarımızın telefonla görüntülü görüşme hizmetimizden faydalanabilmeleri için de çalışmalarımızı yaptık.

Koronavirüs ile mücadele dönemi boyunca, ilk etapta İstanbul ve Ankara'da sunacağımız hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 444 45 48 no’lu hattan bize ulaşabilirsiniz.

Sunduğumuz Online Hizmetler

Hekim Hizmetleri: Tüm branşlarda telefonla görüntülü hekim görüşmeleri ve evde muayene hizmetleri
Hemşire Hizmetleri: Yatak yarası bakımı, serum takılması, ilaç uygulamaları gibi tüm hemşire hizmetleri
Rehabilitasyon Hizmetleri: Fizyoterapi, solunum terapisi, konuşma ve yutma terapisi, psikoterapist ziyareti, diyetisyen ziyareti, vb.
Görüntülüme ve Tetkik Hizmetleri: Röntgen, EKG, ultrason, EEG ve tüm laboratuvar hizmetleri
Yoğun Bakım Sonrası Hizmetler: Son dönem hasta bakımı, cihazlara bağlı hasta bakımı, ağrı yönetimi, vb.
Sağlık Destek Personeli Hizmetleri: Yaşlı bakımı, refakat hizmetler, vb.
Yeni Annelere Destek Hizmetleri: Sağlıklı/hasta bebek bakımı ve takibi, anne bakımı ve eğitimi, prematüre bebek bakımı, vb.
Tıbbi Cihaz Tedariki: Geniş bir yelpazede tıbbi cihaz satışı ve kiralanması
Diğer Hizmetler: Duyu bütünleme, diş muayenesi, parafin banyosu, vb.

İstanbul’un ve Ankara'nın dört bir yanına taşıdığımız sağlık hizmetlerinden yararlanmak veya detaylı bilgi almak için formu doldurun, size ulaşalım.

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde