Beyin Tümörü

Liv Hospital olarak, deneyimli sağlık kadrosuyla yalnızca üst düzey sağlık hizmeti değil aynı zamanda yüksek sağlık teknolojisi ve en yeni uygulamaları yakından takip ederek, bilim üretme misyonu ile hizmet veriyoruz. Bu anlamda Beyin ve Sinir Hastalıkları Cerrahisi Mükemmeliyet Merkezi son derece başarılı uygulama ve sonuçlara imza atıyor.Özellikle Beyin ve Sinir Cerrahisinde dünya ile paralel olarak kullanılan en yeni teknolojik uygulamalar sayesinde, tümör cerrahisinde yüksek başarı elde ediliyor.

Beyin Tümörü ameliyatlarında kullanılan, Floresan Rehberliğinde tümör cerrahisi, İntraoperatif Ultrasonografi ve anjiyografi, ayrıca İntraoperatif gerçek zamanlı navigasyon gibi uygulamalarla minumum hata ve hedef odaklı bir yaklaşım ile operasyonlar gerçekleştiriliyor.
 

Floresan Rehberliğinde Tümör Cerrahisi


Floresan rehberliğinde yapılan beyin tümöre cerrahisi Floresan Guided Yöntemi (Floresan Rehberliğinde Cerrahi) sayesinde ulaşılması zor tümörler rahatlıkla temizlenebiliyor. Normalde beyin dokusundan çıkan tümörler, bazı metastazlar ve lenfoma gibi tümörler ameliyat sırasında, beyin dokusundan tam olarak ayırt edilemeyebilir. Tümör derindeyse ona ulaşılması için belli bir yol kat edilmesi gerekir. Eğer bu yolda gidilecek yön şaşarsa normal beyne zarar verme ihtimali vardır. Floresan Guided Cerrahi ve Navigasyon kullanılarak bu sorun ortadan kalkar. 

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde