Konseyler

Konseylerle Kişiselleştirilmiş Tıp

Liv Hospital Ulus pek çok hastalığın tanı ve tedavisinde farklı disiplinlerden deneyimli ve uzman hekimlerden oluşturduğu konseylerle karar veriyor. En uygun tedavi protokolleri güncel yaklaşımlar ile ele alınarak alanında uzman pek çok doktorun katıldığı konseyden çıkan karara göre belirleniyor. 


Nörolojik Bilimler Konseyi

Beyin Cerrahisi, Nöroloji, Algoloji, Radyoloji, Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Endokrin Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümlerinden uzman hekimlerin katılımıyla gerçekleşir. 


Kalp Sağlığı Konseyi

Kardiyoloji, Kalp Cerrahisi, Yoğun Bakım hekimlerinin katılımıyla gerçekleşiyor. 


Onkoloji Konseyi

Radyoloji, Radyasyon Onkolojisi, Medikal Onkoloji, Nükleer Tıp, Algoloji, Patoloji, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Üroloji, Kulak Burun Boğaz Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Gastroenteroloji, Ortopedi kliniklerinden uzman hekimlerin katılımıyla gerçekleşir.


Pediatrik Onkoloji Konseyi

Çocuk Cerrahisi, Beyin Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Nükleer Tıp, Radyoloji, Pediatrik Hematoonkoloji, Genel Pediatri, Ortopedi, Radyasyon Onkolojisi kliniklerinden uzman hekimlerin katılımıyla gerçekleşir.


Torasik Onkoloji Konseyi

Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi ve Radyoloji kliniklerinden uzman hekimlerin katılımıyla gerçekleşir.


Beslenme ve Beslenme Bozuklukları Konseyi

Peidatrik Gastroenteroloji, Pediatrik Psikiyatri, Endokrinoloji, Uzman Diyetisyen, Odyoloji ve Ses Bozuklukları Uzmanlarının katılımıyla gerçekleşir.


Perinatoloji Konseyi

Tüm riskli gebelikler Perinatoloji Kliniği ve Çocuk Cerrahisi, Nefroloji, Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Nöroloji, Gastroentoroloji ve diğer gerekli uzmanlar ile görüşülerek  birlikte izlenir, tedavi ve doğum zamanları planlanır.


Baş Dönmesi Konseyi Konseyi 

Kulak Burun Boğaz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ve Nöroloji Kliniği’nden uzman hekimlerin katılımıyla gerçekleşir.


Tiroid Konseyi

Endokrin Cerrahisi, Radyoloji, Endokrinoloji, Nükleer Tıp, gerekli olduğunda Pediatrik Endokrinoloji’nden uzman hekimlerin katılımıyla kişiye özel tedavi planı belirlenir. 

 

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde