ACS 21 Next

16.10.2021
ACS (Advanced Cardiovascular Solutions) Sempozyumu’nun 8. edisyonu bu sene ACS21 Next ismi ile 16-17 Ekim 2021’de hibrit (çevrimiçi ve fiziksel) olarak gerçekleşecek. İstinye Üniversitesi Kongre Merkezi’nde yapılacak sempozyuma sınırlı sayıda katılımcı kabul edilecektir. Sempozyum bir 1080p çözünürlükte, profesyonel bir TV ekibi tarafından tüm dijital platformlardan, üyelere ve sağlık profesyonellerine canlı olarak ulaştırılacaktır. Dünyanın her yerinden bilgisayar ve akıllı cihazlar ile ulaşılabilecek ACS Next ile kardiyolojinin en dijital ve en interaktif toplantısını gerçekleştireceğiz. ACS olarak bilimsel düzeyin yüksek olması kadar etkileşim de son derece önemlidir. O yüzden her oturumda katılımcıların görüşlerine yer veriyoruz. Eve götürülecek mesajlar verilmesi ile moderatörler oturumun vurgulanacak ana fikirlerini mutlaka katılımcılar ile paylaşmaktadır. Toplantı formatımızı her sempozyumda geliştirerek ACS’i sürekli yenilikçi tutmaya gayret ediyoruz.Bu sene ACS21’de ilk kez oluşturduğumuz yeni platformlar var. ACS+, ACS Intervention ve ACS Imaging. Etkileşimli geçecek bu kurs ve tartışmaların, teknik kabiliyetleri geliştirmek ve tecrübe paylaşımı açısından çok verimli olduğunu gözlemliyoruz.

Canlı olgu oturumları her zaman ilginin ve tartışmanın en yüksek olduğu oturumlar olmuştur. Bu sene 4 kompleks olguyu yine hem didaktik, hem de pratik bilgilerle tedavi etmeye çalışacağız. İleri teknolojileri ve yeni bilgileri masaya yatıracağız.

Bu sene de 2021’de en çok ses getiren konu başlıklarını tartışmaya açacağız. Konuşmacılar, moderatörler, panelistler ve katılımcılar ilaç ve cihaz tercihlerini tüm ayrıntılarıyla gözden geçirecekler.

ACS/OP (Olgu Platformu) oturumunda yurt içinden ve uluslararası operatörlerin gerçekleştirdiği koroner, periferik ve yapısal olguları tartışacağız. Birbirimizden çok şey öğrenebiliriz. 

ACS Next’te buluşmak için pek çok neden sayabiliriz. Ama bizim için bilim kadar dostlukların da pekişmesi bir o kadar önemli. ACS21 Next’de buluşmak dileğiyle.

Toplantı tarihi: 16-17 Ekim 2021
Toplantı mekanı: Çevirimiçi ve İstinye Üniversitesi Kongre Merkezi, İstanbul (sınırlı sayıda katılımcı ile)
Sempozyum başkanı: Prof. Dr. Alp Burak Çatakoğlu
Profesyonel kongre organizatörü: PRess İletişim Hizmetleri Ltd. Şti.
Bilimsel program: acslive.org/next sayfasından ulaşılabilir
Sempozyum web sitesi: acslive.org/next
Kayıt (Sadece sağlık profesyonelleri için): acslive.org/next

Program Detayları için: acslive.org/next