Röntgen ve Floroskopi

En son teknoloji Luminos Fusion cihazı sayesinde radyografi ve floroskopi bir sistemde yapılabiliyor. Ayrıca görüntü kalitesinden ödün vermeden düşük doz görüntüler elde ediliyor. Özofagus pasaj grafisi, ince bağırsak pasaj grafisi, voiding sistouretrografi, HSG, kolonografi, IVP (intravenöz pyelografi) tetkikleri yapılabiliyor.


 

Dijital röntgen

Hastaların film tekrarlarından dolayı gereksiz radyasyon dozu almasını engelleyen ve güvenli düşük doz, yüksek kalite röntgen çekimleri Siemens Ysio ile hastanemizde yapılabiliyor. Görüntüler, çekimden hemen sonra PACS sistemine yükleniyor ve intranet sayesinde klinisyenler de görüntüleri görüyor. Ayrıca en son teknoloji seyyar dijital röntgen cihazları sayesinde hasta odalarında yüksek kaliteli, düşük dozlu görüntüler wifi ile anında pacs sistemine gönderiliyor.
 

Renkli doppler ve USG

Batın içi organlar, genital organlar, tiroit bezleri, meme dokusu, yumuşak dokular, kalça ultrasonografi için tetkikler yapılabiliyor. Ayrıca boyun, kol, bacak atar ve toplar damarlarının deneyimli radyoloji uzmanları tarafından doppler tetkikleri sağlanabiliyor.

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde