liv haberler
Etkinlik

14 Mart'ta Liv Hospital Hekimleri Sahnedeydi!

14.03.2022
‘Tedavüyyeül Musikiyye’ Müzikali İle Hekimler 14 Mart Tıp Bayramı’nda Sahnede!
Liv Hospital hekimleri ve sağlık çalışanları 14 Mart Tıp Bayramı’nda muhteşem bir geceye imza attı. Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü ve İstanbul Devlet Tiyatroları, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nde Liv Hospital doktorlarının da oyuncu olarak yer aldığı bir Türk Müziği müzikalini sahneye koydu.
Yönetmenliğini Vehbi Akıntürk'ün yaptığı Tedavüyül Musikiye’nin başrolleri Zeynep Sönmez ve Hüseyin Cem Durak paylaştı. Müzikalde kadın hastalıkları ve doğumdan organ nakline, çocuk hastalıklarından fizik tedaviye kadar farklı branşlardan hekimler yer aldı. Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, Başhekim Op. Dr. Adil Tanık, Genel Müdür Akif Benk, Genel Müdür Yardımcısı Semra Başaran’ın yanı sıra Liv Hospital hekimleri Prof. Dr. Hasan Taşçı, Prof. Dr. Berna Tander, Doç. Dr. Hilmi Doğu, Doç. Dr. Mehmet Taşdemir, Doç. Dr. Elvan Yalçın, Doç. Dr. Emre Günay, Op. Dr. Tamer Sözen, Op. Dr. Ahmet Özsoy, Uzm. Dr. Aytül Çorbacıoğlu, Uzm. Dr. Pınar Karadeniz, Uzm. Dr. Dicle Çelik,  Op. Dr. Arzu Bebek, Dr. Öğr. Gör. Murat Mutuş, Op. Dr. Bahar Canbay, Uzm. Dr. Özlem Kaplan oyun sergiledi.
Bu keyifli etkinlikte, bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür eder, sağlığımız için elinden geleni var gücüyle yapan tüm hekimlerimizin 14 Mart Tıp Bayramı'nı en içten dileklerimizle kutlarız.

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde