Liv Hospital Vadistanbul

Check Up

Check Up Kliniği Nedir?

Liv Hospital Vadistanbul Check Up Kliniği’nde 2 uzman doktor, 1 kardiyolog, 1 diyetisyen ve 4 hemşire kadrosu ile hizmet veriliyor.
Hastanede hastaların muayeneleri tek bir merkezde gerçekleştirilip kan tahlilleri, EKG- EKO- EFOR tetkikleri, radyolojik görüntülemeleri, Kardiyoloji ve Diyetisyen muayeneleri yapılıyor.


Check Up İçinde Neler Var?

Liv Hospital Vadistanbul Check Up Kliniği’nde hastaların ihtiyaçlarına göre belirlenmiş zengin check up seçenekleri sunuluyor. Modern teknolojinin kullanıldığı Check Up Kliniği’mizde 2 hasta kabul görevlisi ve 1 hasta danışmanı hastalarımıza işlemler sırasında birebir eşlik ediyor. Kanser tarama, Covid sonrası sağlık, yaş gruplarına göre kadın, erkek ve çocuk check upları, gastronenteroloji, endokrinoloji, ileri kardiyolojik tanı, sporcu sağlığı, meme ve prostat check upları gibi pek çok check up programı bulunuyor. 

Genetik Check Up Hizmeti 

Klinikte 2 genetik uzmanı ile genetik danışmanlık ve genetik check up hizmeti de sunuluyor. 

Kanser Kan Testi ile Belli Olur mu?

Liv Hospital Vadistanbul Check Up Kliniği’nde sadece basit bir kan testi ile 50’den fazla kanserin erken teşhisi yüzde 1’den daha az bir hata ile mümkün oluyor. Kan testiyle yapılan kanser testinde, kanserli hücrelerin oluşturmuş olduğu DNA yapılarına bakarak kanser ilk evrede teşhis edilebiliyor. 
Test, klasik testlerin aksine kanserli tümörün varlığını gösteren DNA’yı baz alarak çalışıyor. Bu sayede herhangi bir belirti yokken bağırsak, karaciğer, prostat, yumurtalık kanseri gibi pek çok önemli ve ölümcül kanser türü hastalığın çok erken dönemlerinde bile yakalanabiliyor. Şimdiye kadar erken teşhisi mümkün olmayan pankreas, yemek borusu, yumurtalık, mide kanseri gibi bazı kanserleri de daha sürecin başlarında yakalama şansı doğuyor. 

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde