Liv Hospital Vadistanbul

Check Up

Kararlı Bir Adım Atın, Sağlıklı Yaşamın Kapılarını Aralayın!

Güç Elinizde

Sağlıklı yaşamı tehdit eden çevre kirliliği, stres, yanlış beslenme alışkanlıkları ve genetik riskler farklı hastalıklarla kendini gösteriyor. Sağlıklı bir yaşam için düzenli aralıklarla check-up yaptırmak gerekiyor. Liv Hospital Sağlıklı Yaşam ve Check-up Kliniği, sunduğu check-up programlarıyla her yaşa ve cinsiyete özel hizmet veriyor.
 

Sağlıklı Yaşama Merhaba!

Herkes sağlıklı ve uzun yaşamak ister. Sağlıklı, uzun ve kaliteli bir yaşama sahip olmak, sandığınız kadar zor değil. Liv Hospital Check-up ve Sağlıklı Yaşam Programları ile hastalıklara “Elveda”, sağlıklı bir yaşama “Merhaba” diyebilirsiniz…Check-Up Nedir?

Check-up, tepeden tırnağa sağlık muayenelerini içeren programın genel bir adıdır. Check-up programları sağlık geçmişini, fiziksel muayeneyi ve testleri içerir. Check-up programları hastalıkların erken tanı ve tedavisinde büyük önem taşır.


Hastalıklara Elveda Deyin

İnsanın en kıymetli serveti sağlığı. Sağlıklı bir yaşama sahip olmak ve bu serveti korumak için düzenli aralıklarla Check-up yaptırmak gerekiyor. Liv Hospital sunduğu Check-up ve Sağlıklı Yasam Programları ile her yaşa ve cinsiyete özel hizmet veriyor.

Sağlıklı yaşamı tehdit eden çevre kirliliği, stres, yanlış beslenme alışkanlıkları ve genetik riskler farklı hastalıklarla kendini gösteriyor. Hastalıklardan korunmak, var olanı erken teşhis etmek ve daha sağlıklı bir yaşama sahip olmak Liv Hospital Check-up ve Sağlıklı Yaşam Kliniği ile mümkün! Liv Hospital Check-up ve Sağlıklı Yasam Kliniği’nde, cinsiyet ve hayat tarzının getirdiği riskler ya da aile kaynaklı hastalıkların riskleri belirleniyor ve araştırılıyor. Erken tanı için Rejeneratif Tıp, Kök Hücre Araştırma ve Uygulama Kliniği ile is birligi içinde, genetik haritanızın çıkarılacağı risk analizleri gerçekleştiriliyor. Böylelikle aile geçmisinizi detaylandırarak riskli hastalıklar için erken tanı olanağı sağlanıyor.


Neden Check-Up Yaptırmalısınız?

  • Uzun ve sağlıklı bir yaşam, hedefleriniz arasındaysa,
  • Bunun için yapılması gerekenleri öğrenmek istiyorsanız,
  • Hissettiğiniz kadar sağlıklı oldugunuzu görmek istiyorsanız,
  • Yoğun yaşam ritmi içinde sağlığa zaman ayıramıyorsanız,
  • Ailenizde sık görülen hastalıklar sizi endişelendiriyorsa,
  • Hastalıkları erken yakalayıp kolaylıkla tedavi olmak istiyorsanız,
  • Check-up ve Saglıklı Yasam Klinigi’ne basvurmalısınız.


Check-Up İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Ayaktan yapılan Check-up işlemleri genellikle yarım gün içerisinde tamamlanmakta ve ertesi gün sonuçlar hazır olmaktadır. Fakat kişinin hastanede konaklamasının gerektiği daha detaylı tetkiklerde, bir gece önce yatış yapılmakta ve işlemlerin bitmesini takiben ertesi gün çıkış gerçekleştirilmektedir.

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde