Organ Nakli

Liv Hospital organ nakli merkezi, uluslararası standartlarda hizmet anlayışı, tecrübeli kadrosu ve teknolojik donanımı ile Türkiye’nin referans organ nakil merkezlerinden biridir.Organ nakil merkezimizde;

  • Canlı ve kadavra donörden,
  • Yetişkin ve çocuk yaş grubunda;
  • Böbrek nakli
  • Karaciğer nakli
  • Pankreas nakli yapılmaktadır

Deneyimli Merkez Ve Uzman Ekip

Organ nakli deneyimli ekip ve donanımlı merkez gerektirir. Çoklu organ nakilleri ve pediyatrik nakiller alanlarında uzman hekimlerin kontrolünde, güvenilir merkezlerde gerçekleştirilmektedir. Ekibimiz karaciğer, böbrek ve pankreas nakillerinde yıllara dayanan deneyimi ile (yaklaşık 5000 böbrek, 1000 karaciğer nakli) gerek ameliyatlarda, gerek takip aşamasında hastaların sağlık sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm üreterek yüksek oranda hasta ve organ sağ kalımı sağlamaktadır.
Merkezimiz birden fazla organ nakline ihtiyaç duyan hastalarda gerçekleştirdiği combine organ nakilleri ile fark yaratmaktadır.

Çocuk hastalarda; Pediyatrik Nefroloji ve Pediyatrik Gastroenteroloji yan dal uzmanlıklarını kendi bünyesinde bulunduran hastanemizde, ameliyat sonrası erken dönem izlemleri de pediyatrik yoğun bakımlarda yapılmaktadır.
 

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde