Home
Chevron Right
Arrow
Ödüllerimiz

Liv Hakkında

Misyon-Vizyon-Kalite Politikası
Yönetim Kurulu
Ödüllerimiz
İnsan Kaynakları
Haberler ve Etkinlikler
Ödüllerimiz
Avrupa En İyi Dijital Sağlık İnovasyon Ödülü Liv Hospital’ın
Hastaları, hastaneleri ve doktorları küresel olarak birbirine bağlayan 360 derecelik bir çevrimiçi platform olan Healthverse PanoramicWEB ile Liv Hospital, Roterdam’da gerçekleşen ve 50’den hastanenin katıldığı Avrupa Dijital Sağlık Üstün Başarı Forumu’nda jürinin degerlendirmesiyle “2024 Yılının En İyi Avrupa Dijital Sağlık İnovasyonu” ödülünü aldı.
İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir
2021 yılında yapmış olduğumuz kadaverik donör organizasyonları ile organ bekleyen hastalara umut olduğumuz için Organ Nakli ekibine, hastane yönetimimize ve yoğun bakım personeline Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünce teşekkür belgesi gönderildi.
Yılın Sağlıkta En İyi İnovatif Hastanesi
Liv Hospital, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Göktürk Dergisi Yılın Enleri Ödül Töreni'nde "Yılın Sağlıkta En İyi İnovatif Hastanesi" ödülüne layık görüldü.
Liv Hospital
Steive Organizasyonu tarafından Liv Hospital web sitesi "En İnovatif Web sitesi Ödülü'ne layık görüldü. www.livhospital.com kullanım kolaylığı ve içerdiği bilgilerin güncelliği ile ödülün sahibi oldu.
Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü
Liv Hospital olarak Hospital Manager dergisinin düzenlediği gecede Kansersiz Yaşam Senin Elinde Sosyal Sorumluluk Projemiz ile Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi ödülüne layık görüldük.
Yaşam Boyu Mesleki Onur Ödülü
30 yıldır sağlık sektörüne emek ve gönül veren Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti mesleki onur ödülüne layık görüldü.
En İnovatif Web Sitesi Ödülü

Steive Organizasyonu tarafından Liv Hospital web sitesi "En İnovatif Web sitesi Ödülü'ne layık görüldü. www.livhospital.com kullanım kolaylığı ve içerdiği bilgilerin güncelliği ile ödülün sahibi oldu.

Meri İstiroti'ye Meslekte Başarı Ödülü
Türkiye’de özel sağlık sektörü yöneticiliği, sağlık sektörünün büyümesi, modernleşmesi ile ilgili, akla ilk gelen isimlerden biri olan Meri İstiroti, Beşiktaş Rotary Kulübü Tarafından verilen “Meslekte Başarı” ödülüne layık görüldü.  
Yunanistan Sağlık Bakanlığı'ndan Liv Hospital'a Ödül
Yunanistan Sağlık Bakanlığı ve Sağlık Turizmi Komisyonu, "Sağlıkta İnovatif Yaklaşımlar ve Sağlık Turizmine Katkıda Bulunduğu Çalışmalar" nedeniyle Liv Hospital'ı ödüle layık gördü.
Fırsat Eşitliği Modeli (FEM) Sertifikası - KAGİDER
Liv Hospital’a Türkiye Spor Adamları Ödülü
Liv Hospital’a Türkiye Spor Adamları Ödüllü
Liv Hospital’a “Altın Steteskop Ödülü”
Liv Hospital’a “Altın Steteskop Ödülü”
Hospital Manager, 2013 Yılının Başarılı Sağlık Girişimcisi ve Yöneticisi Ödülleri
Hospital Manager Dergisi’nin “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülü” Liv Hospital’in oldu!
Yaşam Boyu Onur Ödülü
Hospital Manager Dergisi’nin bu yıl 13’üncüsünü düzenlediği “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülü” Liv Hospital Ulus’un olurken ödül töreninde meslekte 30 yılını geçiren Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti “Yaşam Boyu Onur” ödülüne layık görüldü.