ulus
a plus service
liv
hospital
Liv Hospital Ulus
Home Icon
Arrow
Arrow
Liv Hospital Ulus

Liv Hospital Ulus

Adress Icon
Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5;
34340 İstanbul Türkiye
Yol Tarifi Al

2013 yılında sağlıkta üst segment yeni bir marka yaratmak için kapılarını açan Liv Hospital Ulus, bilimsel çalışmaları, kalite akreditasyonları, güncel tanı-tedavi teknolojileri ve uzman hekim kadrosu ile kısa sürede Türkiye’nin lider hastanelerinden biri oldu.

Adını Leading İnternational Vision” kelimelerinin baş harflerinden alan Liv Hospital’ın “Center of Excellence”, “JCI” gibi akreditasyonlarına sahip olması, Ekonomi Bakanlığı tarafından bir Turquality markası olarak da kabul edilmesi, klinik ve akademik başarılara attığı imzalarla uluslararası arenada lider konuma geldi. 

VIP Olanaklar
icon
icon
icon
Ulaşım
icon
Konum ve Güzergah Bilgisi
LIV Farkı
İleri Teknolojiler
Doktorlarımız
Branş Seçiniz Arrow
Tümünü Gör
Genel Bilgiler

Liv Hospital’da ileri düzey birçok uygulama son teknoloji ve tecrübeli uzman hekimleri tarafından yapılıyor. Ülkemizde ilk kez bir hastane içinde GMP standartlarında kurulan kişiye özel “Rejeneratif Tıp Kök Hücre Üretim ve Uygulama Merkezi” ile kozmetik dermatoloji-estetikten, ortopediye, geçmeyen yaralardan, yanık tedavisine kadar her türlü tedavi yapılıyor. Robotik cerrahi altyapısı ve hibrit ameliyathaneleri ile komplike kanser cerrahileri yapılıyor. Üst düzey obezite cerrahisi, robotik diz ve kalça protezi gerçekleştiriliyor. Ayrıca 4 boyutlu gerçek zamanlı radyoterapi yatırımı olan MR Linac ile kanser hastalığında gerçekten çığır açan büyük bir teknoloji bulunuyor.

Liv Sağlık Köşesi

Bloğumuzu keşfedin! Sürekli güncellenen zengin içeriğimize göz atın.
Left Arrow
Right Arrow