Home Icon
Arrow
Rekonstrüktif Cerrahi

Rekonstrüktif Cerrahi

Rekonstrüktif cerrahi, vücutta meydana gelen doku kaybı, hasar veya doğuştan gelen anomali gibi durumların tedavisi için kullanılan cerrahi bir uzmanlık alanıdır.
Rekonstrüktif Cerrahi

Rekonstrüktif cerrahi, vücutta meydana gelen doku kaybı, hasar veya doğuştan gelen anomali gibi durumların tedavisi için kullanılan cerrahi bir uzmanlık alanıdır. Bu cerrahi dalı, genellikle cilt, kas, kemik, sinir ve diğer vücut dokularını etkileyen rahatsızlıkları düzeltmeye odaklanır. Ameliyatlar genellikle vücudun doğal görünümünü ve fonksiyonunu geri kazandırmayı amaçlar, estetik iyileştirmeler ve fonksiyonel düzeltmeler içerebilir.


Liv Hospital'da Rekonstrüktif Cerrahi

Liv Hospital'da rekonstrüktif cerrahi, uzman cerrahlar tarafından yürütülen özel bir cerrahi hizmettir. Bu birim, cilt, kas, sinir veya kemik gibi vücut dokularında meydana gelen kayıpları veya hasarları tedavi etmek amacıyla modern cerrahi teknikleri kullanır. Mikroskop altında yapılan ince cerrahi yöntemler, dokuların hassas bir şekilde yeniden oluşturulmasını sağlar, bu da hastaların estetik ve fonksiyonel iyileşme elde etmelerine yardımcı olur.

Liv Hospital Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği, kusursuz bir görünüm sağlamak için ileri teknolojilerle estetik cerrahisindeki gelişmeleri buluşturuyor.

Rekonstriküf Cerrahi Kliniği’nde Verilen Hizmetler

Akut Yanık ve Yanık Sonrası Oluşan Deformasyonlar 
Deri ve Deri Altında Oluşan Yaralar
Kronik Yaralar 
Kopan Organların Replantasyonu
Kepçe Kulak ve Kulak Kepçesindeki
Diğer Estetik Problemlerinin Düzeltilmesi
Rekonstrüksiyon

Travma Sonrası Yenilenme

Vücudunuzda görüntüsünden memnun olmadığımız bölgeler ya da herhangi bir travmanın ardından oluşan deformasyonlar, dünyadaki yeniliklere paralel olarak gerçekleştirilen cerrahi müdahalelerle yenileniyor. 

Farklı İhtiyaçlara Cevap Veriyor

Uzun bir tedavi sürecinin ardından ortaya çıkan kusurları onaran, doğumsal anomalileri tedavi eden Liv Hospital Ulus Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği, birçok farklı ihtiyaca cevap veriyor. Kemik ve kıkırdak çatıdaki kayıplar, şekil bozuklukları ile tümör ve kist gibi patolojik vakalar plastik ve rekonstüriktif olarak bu bölüm içinde değerlendiriliyor. Liv Hospital Ulus Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında ihtiyaç duyulan hizmeti geniş bir yelpazede sunuyor.