liv
hospital
vadi
vadistanbul
Liv Hospital Vadistanbul Image
Home Icon
Arrow
Arrow
Liv Hospital Vadistanbul

Liv Hospital Vadistanbul

Adress Icon
Ayazağa Mahallesi, Kemerburgaz Caddesi, Vadistanbul Park Etabı, 7F Blok;
34396 İstanbul Türkiye
Yol Tarifi Al
Hasta odaklı yaklaşımı ve tecrübeli hekim kadrosunu multidisipliner çalışma biçimiyle bir araya getirerek sağlık sektörüne yeni ve modern bir soluk getiren Liv Hospital, 2013 yılında başlayan yolculuğuna altıncı hastanesi Liv Hospital Vadi İstanbul ile devam ediyor.

Liv Hospital Vadi İstanbul bilimsel çalışmalardan tanı ve tedavi süreçlerine, teknolojik alt yapıdan alanında uzman tecrübeli hekim kadrosuna kadar sağlık sektörüne üst düzey bir anlayış kazandırmayı hedefliyor.


VIP Olanaklar
icon
icon
icon
Ulaşım
icon
Konum ve Güzergah Bilgisi
Doktorlarımız
Branş Seçiniz Arrow
Tümünü Gör
Genel Bilgiler

Bulunduğu lokasyonla doğadan gelen pozitif enerjiden de güç alan Liv Hospital Vadi İstanbul havaalanına yakınlığıyla, sağlık turizminde de ön planda. Doğa içinde olması, ormanla bütünleşmesi ve merkezde olması ile misafirlere konfor da sunan Liv Hospital Vadi İstanbul 360 derece multidisipliner yaklaşımla pek çok zorlu vakaya şifa bulmayı hedefliyor.. 

Alanında uzman ve akademik çalışmalar yapmış olan hekimlerle hizmet veren Liv Hospital Vadi İstanbul, özellikli tüm robotik cerrahi uygulamalar, yetişkin ve pediatrik kanser cerrahileri, yetişkin ve pediatrik kalp cerrahileri, üst düzey kalp sağlığı kliniği, omurga kliniği ve sporcu sağlığı kliniği, inovatif işlemler yapan rehabilitasyon kliniği, ileri endoskopi kliniği, kök hücre ve rejeneratif tıp merkezi başta olmak üzere birçok klinik ve tedavi yöntemleriyle fark yaratıyor. Çocuk sağlığında bütünsel yaklaşımdan yola çıkılarak, pediatrik yan dallarla hastalığa özel multidisipliner hazırlanan programlarla üst düzey yaklaşım sunuluyor. 

Liv Sağlık Köşesi

Bloğumuzu keşfedin! Sürekli güncellenen zengin içeriğimize göz atın.
Left Arrow
Right Arrow