Kalp ve Damar Cerrahisi

Liv Hospital Kalp Damar Cerrahisi Kliniği cerrahi tedavi gerektiren kalp ve damar hastalıklarında, akademisyenlerden oluşan uzman kadrosu ile başvuran hastalara, sadece ülkenin değil dünyanın da önde gelen teknolojik imkanlarını kullanarak en başarılı çözümleri sunuyor.

Uzman kadro ile üst düzey hizmet

Liv Hospital Kalp Damar Cerrahisi Kliniği 0-8 yaş ve üstü hastalar başarıyla opere edilebiliyor. Özellikle Erişkin Kalp Cerrahisi'nde uzmanlaşmış kadro bypass ameliyatları, kalp kapak ameliyatları ve aort cerrahisinde en üst düzeyde hizmet veriyor. Deneyimli kardiyak anestezi ekibi ve her türlü ileri yaşam destek cihazları ile donatılmış yoğun bakım ünitesi, ameliyatların başarı oranına önemli katkıda bulunuyor. Ameliyat sonrası hasta odalarının konforu ise hastanın bu süreci en rahat şekilde geçirmesini sağlıyor.
 

Kişiye özel tedavi

Hastalara, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Endokrinoloji, Nefroloji, Radyoloji, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Enfeksiyon Hastalıkları uzmanları ile multidisipliner yaklaşım sağlanıyor. Böylelikle ameliyat öncesi ve sonrası süreç başarılı bir şekilde yürütülüyor. Bölümümüzde; en güncel bilimsel yaklaşımlar göz önüne alınıyor ve her hasta bireysel olarak değerlendirilerek kişiye özel en uygun tedavi metoduna birlikte karar veriliyor.