Kalp ve Damar Cerrahisi

Yenidoğandan yetişkine (her yaş grubunda), kalplerin sağlıklı ve güçlü atması için Liv Hospital Kalp ve Damar Cerrahisi ekibi olarak yanınızdayız.

Liv Hospital Kalp ve Damar Cerrahisi merkezinde son teknoloji ile güncel tedavi yöntemleri, uzman hekimler tarafından uygulanır. Kalp ve Damar Cerrahisi alanında tecrübeli ve yenilikçi akademisyenlerden oluşan kadrosu ile yenidoğandan yetişkine her yaş grubundaki hastalarda en doğru tedaviye karar verilerek yüksek başarı oranları sağlanır.

Liv Hospital Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği uzman doktorları ve çalışanları, kalp ve damar hastalıklarının teşhis ve tedavisiyle, öğreterek ve araştırarak yaşam kalitesinin iyileştirilmesine kendilerini adamıştır.

Mümkün olan en yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmaya çalıştığımız bu misyon doğrultusunda aşağıdaki değerlerin gerekli olduğuna inanıyoruz:

  • Yaş, ırk, cinsiyet veya sosyal statüden bağımsız olarak her bireyin benzersiz ve içsel değerini tanır ve onaylarız.
  • Hizmet ettiğimiz herkese şefkat ve nezaketle davranırız.
  • Mutlak dürüstlük, doğruluk ve adaletle hareket ederiz.
  • Hizmet verdiğimiz kişilere en gelişmiş imkanlarla doğru teşhis ve tedavi tekniklerini sunmaya çalışır ve sürekli öğrenme ile sürekli mükemmelliği taahhüt ederiz.
  • Meslektaşlarımıza güvenir ve birbirimize sadakat, saygı ve haysiyetle davranma sözü veririz. 

Kalp ve Damar Cerrahisi pratiğini 3 ana dalda sunuyoruz;

  1. Erişkin Kalp Cerrahisi
  2. Çocuk Kalp Cerrahisi
  3. Damar Cerrahisi

Hekimlerimiz

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde