Dermatoloji

Liv Hospital Dermatoloji Kliniği’nde dermatolojik hastalıklar, cilt kanserleri, ve medikal estetikle ilgili tüm çalışmalar, her yaş grubunun deri, saç, tırnak, ağız ve genital mukoza hastalıklarının tanısı ve tedavisi yapılıyor.
Hastalıkların tedavisi ve cildinizin genç kalması sağlanıyor. Koruyucu hekimlik olarak sağlıklı cildin bakımı ve korunmasının yanı sıra “Estetik Ve Kozmetik Dermatolojik” işlemleri kapsayan oldukça geniş bir yelpazede ve üst düzeyde hizmet sunuluyor.

Uzman Ekip

Deri kanserleri, ekzema, sedef, deriye ait bakteri-mantar-viral enfeksiyon hastalıkları, her türlü cilt lekeleri, saç, tırnak, mukoza hastalıkları başta olmak üzere her türlü dermatolojik hastalıkların tanısı ve tedavisi yapılıyor. Cildi korunması, sağlıklı ve genç kalmasına yönelik kişiye özel öneri ve tedaviler uygulanıyor. Deri yaşlanması, kırışıklıkları, sarkmaları, volüm kaybı, izler, lekeler, kılcal damarlanmaların tedavisi başta olmak üzere çok çeşitli estetik ve kozmetik alanda ameliyatsız tedavi seçenekleriyle hizmet veriliyor.

Hekimlerimiz

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde