Genel Cerrahi

Liv Hospital Genel Cerrahi Kliniği; Endokrin Cerrahisi, Meme Hastalıkları ve Cerrahisi, Karaciğer ve Safra Yolları Cerrahisi, Periferik Damar Cerrahisi ve Varis Hastalıkları, Obezite Cerrahisi gibi branşlarda uzmanlaşmış hekimleri bir araya getiriyor. Bu branşlar, kendi içinde multidisipliner bir yaklaşımla Onkoloji, Radyoloji, Plastik Cerrahi ve Psikiyatri bölümüyle birlikte hastalarına bir takım çalışması sunuyor.

Yaşama yeni bir yön

Liv Hospital Genel Cerrahi Kliniği hastalarını sadece tedavi etmiyor, onları bilgilendirerek yaşamlarına yeni bir yön vermelerini amaçlıyor.


Genel Cerrahi Kliniği’nde öğretim üyelerinden oluşan hekim kadromuz;

Kolorektal Cerrahi Merkezi,
Fıtık Cerrahisi Merkezi,
Hepatopankreatobiliyer Cerrahi Merkezi,
Meme Hastalıkları ve Cerrahisi Kliniği
Endokrin Cerrahisi Kliniği hizmetleri veriyor.


Robotik cerrahi kullanılıyor

Gelişen teknoloji hayatın her alanını kolaylaştırırken sağlık alanında da tedavisi imkansız gibi görünen hastalıklarda çözümler getiriyor. Liv Hospital Genel Cerrahisi Kliniği; ileri laparoskopik ve robotik ameliyatlar ile ulaşılabilir en iyi sonuçlar ve yüksek hasta konforu hedefliyor. Cerrahinin geldiği en üst nokta olarak kabul edilen robotik cerrahi pek çok ameliyatta başarı ile uygulanıyor. Geniş vakalık deneyimi ile robotik cerrahi eğitim merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Liv Hospital, ameliyat sonrasında verilen destekleyici yoğun bakım ve farklı disiplinlerden oluşan yetkin hekim kadrosu ile hasta sağlığı kadar konforunu da en üst düzeyde tutuyor. Açık cerrahide, karın içine ulaşabilmek için karını boydan boya kaplayan bir kesi yapmak zorundayken, laparoskopik-robotik (kapalı) teknikte ise 0.5-1 santim boyutunda birkaç kesi ile ameliyatlar tamamlanabiliyor. 3 boyutlu görüntü gibi özellikleri sayesinde kompleks girişimlerin bile kapalı ameliyat yöntemiyle yapılmasına olanak tanıyor.

Hekimlerimiz
Sağlık Köşesi

Uzmanına Sor / Görüntülü Görüşmeler ve Sağlık Hizmetleri Evinizde