isü
liv hospital
liv
İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir Image
Home Icon
Arrow
Arrow
İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir

İSÜ Liv Hospital Bahçeşehir

Adress Icon
Aşık Veysel Mah, Süleyman Demirel Cd. No:1;
34517 İstanbul Türkiye
Yol Tarifi Al
Eğitim-araştırma çalışmalarını da kapsayacak şekilde üçüncü basamak sağlık hizmeti sunan İsü Liv Hospital Bahçeşehir; tüm branşlarda hasta kabul etmekle beraber, Organ Nakli Merkezi,  Saç Ekim Merkezi, Medikal Estetik Bölümü, Medikal Onkoloji/Onkolojik Cerrahiler, El Cerrahisi, Tüp Bebek (IVF) Merkezi, Palyatif Bakım Merkezi, girişimsel radyoloji ve ileri girişimsel radyoloji gibi multidisipliner branşları da tek çatı altında buluşturmaktadır. İsü Liv Hospital Bahçeşehir, "Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi" de bulunan sayılı hastanelerden biridir.
VIP Olanaklar
icon
icon
icon
Ulaşım
icon
Konum ve Güzergah Bilgisi
LIV Farkı
İleri Teknolojiler
Doktorlarımız
Branş Seçiniz Arrow
Tümünü Gör
Genel Bilgiler

TAM DONANIMLI “SAĞLIK ÜSSÜ”

62.500 metre kare kapalı alana sahip 21 katlı hastanede akıllı bina sistemiyle bina içindeki her türlü soruna anında müdahale edilebilmektedir. Acil durumlarda yoğun bakım odasına dönüşebilen 30 adet gözlem odası bulunan hastanenin “Acil” bölümünde ise uzman hekimler görev yapmakta. 

SAĞLIĞA “OTEL” KONFORU

Kapsamlı hizmet anlayışıyla, kişiselleştirilmiş sağlık hizmeti veren İstinye Üniversite Hastanesi Liv Hospital Bahçeşehir’de hasta ve yakınlarının konforu ön planda tutulmaktadır. Bu amaçla farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış odalarda, tüm odalarda yerli yabancı kanalların izlenebildiği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar çok sayıda hizmet bulunmaktadır.

Liv Sağlık Köşesi

Bloğumuzu keşfedin! Sürekli güncellenen zengin içeriğimize göz atın.
Left Arrow
Right Arrow